Konkurs majowy - rozdawajka


W maju robimy krótką przerwę od logicznych zagadek. Ten piątek - to krótki konkurs - pytanie: 
Która gra, z oferty GRAgamela dla dzieci (http://gragamel.pl/) podoba Ci się najbardziej i dlaczego? (odpowiadajcie krótko w komentarzu do zagadki ). 

Na odpowiedzi czekamy do wtorku, do 23:59. Spośród wszystkich odpowiedzi wylosujemy 2 osoby, które otrzymają od nas nagrody:
1. Gra edu-Piotruś - "Dawniej i dziś" wydawnictwa "Trefl",
2. zniżka 2% na zakupy w sklepie GRAgamel.pl

1 komentarz :

  1. U nas zdecydowanie wygrywa "super farmer" wprost uwielbiamy! Robimy sobie specjalne zagrody dla naszych hodowli, były już kartonowe i z klocków teraz z patyczków po lodach. Synek 4 lata mama 30 lat i tata 32 lata mają nie zły ubaw, ba nawet córcia 1 roczek się cieszy jak brat pożyczy krowę słychać wtedy radosne "buu" tzn "mu" :) Gra na początku wydaje się mieć dośc skomplikowane zasady, ale tak nie jest, uczy sprytu, lkogicznego myślenia, wartościowania...początkowo synek chciał mieć jak najwięcej zwierzątek nie chciał zamieniać by mieć mniej, teraz kombinuje jak zawodowiec...pierwszy przechytrza wilka. Zwierzątka sobie zalaminowaliśmy dzięki czemu i Hancia (1 rok) ma frajdę nie niszcząc gry. Gorąco polecam Justyna Kowalczyk mailik kowalkol@wp.pl :)

    OdpowiedzUsuń